גמול השתלמות

 

המרכז לרפואה משלימה 'הרמוניה' הינו מרכז טיפולי רב תחומי לרפואה משלימה. המרכז קיים מאז שנת 1994 ונחשב לגדול מסוגו בצפון. כאן תמצאו נבחרת של עשרות מטפלים מתחום הרפואה המשלימה, המתמחים במגוון שיטות טיפול.

מעבר להיותו מרכז טיפולים, 'הרמוניה' הינו מוסד מוכר מזה עשרים שנה, המעניק השתלמויות מקצועיות לקהל הרחב, לרופאים ולמטפלים מתחום הרפואה המשלימה. כעת, אנחנו גאים ומתרגשים להוסיף נדבך נוסף ומשמעותי למרכז שלנו- ההשתלמויות המקצועיות של מרכז 'הרמוניה' הוכרזו על ידי מוסדות המדינה כמוכרות לגמול השתלמות עבור עובדי מדינה!

 

הבחירה במוסד לימודים מוסמך ומקצועי, היא ללא ספק השלב הראשון והחשוב בדרך להכשרה מקצועית. ב'הרמוניה' תמצאו שילוב של מקצועיות, ניסיון ואכפתיות. אנו מציעים מגוון רחב של קורסים, המאפשרים רכישת מיומנויות, ידע וכלים פרקטיים בתחומים שונים. אצלנו תוכלו להרחיב את ארגז הכלים האישי והמקצועי שלכם, לצמוח ולהתפתח.

כאשר בנינו את תכנית הלימודים שלנו, הקפדנו שהמגוון המוצע במרכז יאפשר לזכאים לבחור מתוך שורה ארוכה של קורסים המתאימים לשאיפותיהם המקצועיות ולהעדפותיהם, ויבטיח העשרה והתפתחות אישית לצד רכישת ידע מקצועי רלוונטי. כך גם לגבי צוות המרצים של 'הרמוניה', שנבחר בקפידה, תוך שימת דגש על מקצועיות, ידע, ניסיון ויכולת הוראה.

לצפייה ברשימת הקורסים >